środa, 12 marca 2014

Wiosno, wiosenko

"gdzie jesteś powiedz nam... 
czy jesteś za górami? za polem, za lasami?"

Witajcie
Czujecie to cudowne ciepło, które puka do drzwi...
Prawdziwe przedwiośnie mamy i oby było tylko cieplej...
wiosna już do nas idzie i jest coraz bliżej

 u mnie wiosna wygląda tak :




Ostatnie wieczory mijają mi na robieniu na drutach, z tym że zamiast wełny używam pasków materiału. Początkowo miała to być torebka, ale wyszło coś... i zawiesiłam to jako ozdobę na ścianę. W planach mam zrobić tym sposobem narzutę na łóżko, nie wiem czy starczy mi materiału. Używam starych koszul, prześcieradeł i resztek z szycia. Jeśli nie starczy to będzie nakrycie krzesła... Bardzo fajna mięsista "tkanina" wychodzi z takich skrawków.



początek mojej narzuty:




Na koniec wiosna w ogrodzie.




miłego dnia :)

piątek, 7 marca 2014

Inspiracje modowe wiosna- lato 2014

Wiosna ach to ty...

Witajcie
Słonko coraz wyżej i dłużej nam świeci.
Czas na porządki w szafie. 
Ciepłe, grube swetry, kurtki i płaszcze powoli ustępują miejsca lżejszej garderobie. 
Czas też na powolny lifting kolorystyczny.

Mnie ostatnio urzekają błękity. Poluję na błękitną torebkę.
Marzę o tiulowej spódnicy/sukience z minimum 4 warstw miękkiego tiulu- taka tiulówka chodzi za mną od zeszłego roku. Najlepiej żeby to była sukienka: góra dopasowana, obcisła na długi rękaw, do tego pasek i tiulowy jasno szary dół. Jeśli wiecie gdzie można taką kupić, albo polecacie jakiś zakład krawiecki, albo może wiecie jak taką uszyć to proszę o podpowiedzi




Z tłumu zmieniających się trendów i hitów, wybieram pastele, jasne szarości, granat i amarant. 
Styl zwiewny i romantyczny, delikatne wzory, nasycone detale. 
Oryginalne buty, dżins i plecione dodatki, kwiaty we włosach- to moje hity wiosennych letnich dni. 
Oby słońca jak najwięcej.

Inspiracje pochodzą ze stron asos.com i zara.com.pl.

  

  

 


 






 



 

 

 

 

 
 


 
  

 
 


 
  

 


 

Słonecznego weekendu