sobota, 11 stycznia 2014

WOŚP


Witajcie
Już jutro 22 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.                Jak ten czas szybko mija. Styczeń to od zawsze miesiąc kojarzący się ze śniegiem i Finałem Wielkiej Orkiestry. W tym roku śniegu nie będzie, ale orkiestra zagra na pewno.Od kilku lat nie uczestniczyłam w koncertach, w tym roku mam zamiar wybrać się na to wydarzenie. Kiedyś byłam wolontariuszką i zbierałam fundusze do puszki na ulicach mojego miasta. W tym roku pragnę wesprzeć fundację poprzez moją pasję.

Wystawiłam na aukcji WOŚP na Allegro jedną z moich lalek. Post o niej tutaj: klik
W ten skromny sposób pragnę dołączyć się do zakupu specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

Zdaję sobie sprawę, że jest wiele kontrowersji wobec różnego rodzaju fundacji, które wykorzystały dobre serca ludzi, ale mam ogromną nadzieję, że Fundacja Jurka Owsiaka pomaga i będzie pomagać tym którzy tej pomocy potrzebują.

Dlatego zachęcam Was do uczestnictwa w tej akcji i wsparcie choćby symboliczną złotówką.
Link do aukcji z Lalką Albinką zapraszam:Bawcie się dobrze podczas jutrzejszych koncertów finałowych.
Pozdrawiam:)

2 komentarze:

 1. Pani Aniko pozdrawiam w Nowym Roku.

  OdpowiedzUsuń
 2. This domain seems to recieve a great deal of visitors. How do you advertise it? It offers a nice individual spin on things. I guess having something useful or substantial to post about is the most important thing.
  Free Baseball Game
  Hand ball Games
  Sracing Game

  OdpowiedzUsuń